Aile ortamı Barca'ya iyi gelmedi! Muhteşem İkili 7. BölümMuhteşem İkili 7. Bölümde Yağmur, Barca’nın geçmişte yaşadığı acıları unutup aile ortamında mutlu olmasını sağlamak için bir akşam yemeği organize eder; fakat, bu aile ortamı Barca’yı kötü etkiler!

Yağmur ve Nilüfer, Barca’yı eşinin ölümünü unutup hayata tekrar döndürebilmek için güzel bir akşam yemeği organize ederler. Gece olunca Barca ve MKC, davete gelirler. İşler Yağmur ve Nilüfer’in istediği gibi ilerler. Barca, Kaan ile çok güzel bir akşam geçirir. Onunla oyunlar oynar, masal okur. Fakat, yavaş yavaş iç acısına dönmeye başlar. Düşüncelere dalan Barca, gece yaşadığı tüm güzel anları arkada bırakarak evden mutsuz bir şekilde ayrılır.

Instagram:
Facebook:
Twitter:
HİKAYE VE KÜNYE:
Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.
İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.
Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: M.Çağatay Tosun
Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdur Uygulayıcı
Yapımcı: Engin Sarıal
Müzik: Hasan Özsüt,Işıl Özsüt
Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar
Sanat Yönetmeni: Burhan Türk
2.Yönetmen: Filiz Adıgüzel
Kostüm Tasarım: Yasemin Akdaş Tekel
Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan)

Nguồn: https://protectworkingfamilies.com/

Xem thêm bài viết khác: https://protectworkingfamilies.com/category/bong-da/

27 thoughts on “Aile ortamı Barca'ya iyi gelmedi! Muhteşem İkili 7. Bölüm

  1. Beğenmedim. Bu diziyi sıkıcı siyah beyaz aşk daha iyiydi sanki bu çok mu iyi de bitirdiler güzelim diziyi

  2. Diziyi sevenler burda mi ?!!👍atsin 😉Mkc tebkiyi bayilyorum yaaa çok tatli 😄😀😘 yalniz barca ve nilüfer çok iyi ve güzel olduler 💞

  3. MKC ye bak ilk defa oğluna uyuz oluyomus deli yaa🙊🙈😂🤣😂
    Kıskançlıktan dumur oldu,kal geldi adama 😂🤣

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *