34 thoughts on “Пойманная «NEYMA»

 1. Экипаж отпустили……
  Будут на скрепах плавать и скрепами грести, и получать вместо зарплаты благословение гундяя!!!
  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. 281й лайк!!!👍👍👍👍👍👍👍👍👍
  🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺
  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 3. И как теперь объяснить что их отпустили? Следом отпустят и само корыто.

 4. Не розумію трохи , раніше зустріла інформацію , що екіпаж лише зобов'язаний лише робити відмітки про присутність , і що можуть навіть повернутися на паРашку , якимось чином ??? То я ще тоді подумала , нову "владу" мало цікавить ситуація з нашими Моряками….

 5. Что Зе уже отпустил террористов и морских пиратов? Они друзья Зе?
  Интересно, а Первая леди оплатила услуги пиратов-террористов против украинских моряков?

 6. Морячки російського танкеру «NEYMA» вже повернулися додому! Як вам такій цирк?
  президент Зеленський напевно відпустив морячків додому бо вони же діти і їх батьки ждуть! Тьфу бля!!!

 7. Это какими отбитыми надо быть, чтоб после разбойного нападения, к потерпевшему, в гости завалиться?!…

 8. По ходу черное море становится закрытым для рашки . Теперь нужно пиратов ,, Нэймы " в следственный изолятор .!

 9. Одна лишь разница, что ихний экипаж предпринимал действия против военных кораблей чужого государства, а наши моряки ничего не нарушили, они даже не пересекли границу (в чем их и обвиняют) хотя имели на это полное право.

 10. Окраинци как всегда в своем репертуаре , только с безоружными гражданскими воевать . А Черноморскому флоту России слабо предьявить😆😆😆?!

 11. Екіпаж не може,,ВІН. Зобов'язаний нести відповідальність так як він Є співучасник Злочину……

 12. Екіпаж не може,,ВІН. Зобов'язаний нести відповідальність так як він Є співучасник Злочину……

 13. ну теперь точно Россия
  закроет Керченский пролив
  для всех кораблей из украины.

 14. Дуремары, СБУ в первую очередь нас…али ЗЕ. Для его дальнейшей политики.А ЗЕ танкер отпустит.

 15. Как аукнулось так и откликнулось!Время разбрасывать камни – время собирать камни.Отака фуйня малята kasaпятa.Слава Україні!

 16. Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер "NEYMA", який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці. Під час досудового слідства було встановлено, що за прямим наказом вищого керівництва ФСБ РФ представники Прикордонної служби ФСБ вчинили акт збройної агресії проти українських військових кораблів «Нікополь», «Бердянськ» та буксиру «Яни Капу» у Керченській протоці. Всупереч норм міжнародного морського права військовослужбовці прикордонних військ ФСБ РФ незаконно, із застосуванням зброї заблокували рух українських військових кораблів під час проходу Керч-Єнікальського каналу в Керченській протоці за допомогою танкеру «NEYMA» (ІМО 8895528, MMSI 273347000, прапор РФ). Такі незаконні дії сприяли насильницькій, із застосуванням зброї зупинці та захопленню прикордонниками ФСБ РФ українських військових кораблів разом із 24 членами екіпажу. За фактом блокування танкером «NEYMA» Керч-Єнікальського каналу в Керченській протоці слідчими СБУ, під процесуальним керівництвом Військової прокуратури, було розпочато і проводиться досудове розслідування. Згідно зібраних Військовою прокуратурою та слідчими СБУ доказів заочно повідомлено про підозру 15 посадовим особам вищого військового керівництва РФ, у тому числі одному контр-адміралу, двом віце-адміралам та генерал-полковнику. 24 липня, за інформацією українських прикордонників, у порт Ізмаїл під прапором РФ зайшов танкер «NIKA SPIRIT», який за номером ІМО – 8895528, згідно даних міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифіковано як вже відомий танкер «NEYMA», що був використаний для перекриття Керченської протоки. Слідство встановило, що танкеру «NEYMA», з метою приховання причетності у незаконних діях та акту агресії, які відбувалися 25.11.2018, російськими власниками змінено назву на «NIKA SPIRIT». Наразі групою слідчих СБУ, військових прокурорів та прикордонників на затриманому танкері закінчено санкціоновані українським судом слідчі дії – обшук з метою встановлення фактичних обставин справи, вилучення документів з судна, записів радіо перемовин під час конфлікту, бортових журналів. Допитано членів судокоманди, вилучено документи необхідні для встановлення істини у провадженні. Вказане судно визнано речовим доказом, готується клопотання до суду про його арешт. Довідка: За ініціативи Військової прокуратури Радою національної безпеки і оборони України, відповідним Рішенням, введеного в дію Указом Президента України від 19.03.2019 №82/2019, строком на 3 роки, застосовано спеціальні економічні санкції та інші обмежувальні заходи до ТОВ "ЮВАС ТРАНС", а саме: заблоковано активи підприємства, обмежено торгівельні операції, вжито заходи для запобігання виведенню, заборони участі у приватизації та оренди державного майна тощо . ТОВ "ЮВАС ТРАНС" є власником Керченського судоремонтного заводу, на якому до моменту блокування Керч-Єнікальського каналу знаходився танкер "Нейма", а також здійснювало лоцманську проводку морських суден по вказаному каналу.

 17. Служба Безопасности Украины совместно с военной прокуратурой задержали российский танкер с черной нефтью в большом объеме в качестве доказательства по блокированию трех украинских военных кораблей со многими моряками плывущих через Керченский Пролив около оккупированного Крыма с осуществлением пиратских действий со стороны беспредельных российских спецслужб от путинской мафиозной власти для получения очередных заложников в самых худших тюрьмах с лучшими палачами в погонах ради диктования условий неадекватному президенту Владимиру Зеленскому с самой высокой трусостью всегда находящегося под тяжелыми наркотиками со многими коррумпированными дилетантами на важных государственных постах в независимой Украине.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *