Арешт російського танкера NEYMA: Серед екіпажу міг бути засекречений агент ФСБ РФ — Анатолій МатіосУ програмі “Печерські пагорби” з заступником Генпрокурора та Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом обговорюємо арешт російського танкера, звільнення Єфремова з СІЗО та російські паспорти для жителів Донбасу.

Ефір від 02.08.2019

Підписуйтеся на канал:
Читайте наші новини:

Слідкуйте за Радіо НВ у Facebook:
та Instagram:

Nguồn: https://protectworkingfamilies.com/

Xem thêm bài viết khác: https://protectworkingfamilies.com/category/bong-da/

18 thoughts on “Арешт російського танкера NEYMA: Серед екіпажу міг бути засекречений агент ФСБ РФ — Анатолій Матіос

 1. Кому этот сказочник нужен? Помню его фейки про криптомайнеров-террористов. Чего только не придумывали, чтоб криптоферму отжать. Когда ж этих бандитов всех пересажают уже.

 2. Дивізіон ракет Печора діє в радіусі 25 км і є низьковисотним((((

 3. Смішно слухати, що судді когось бояться. Кого Матіаос нажучить хоче, і навіщо?

 4. чи варто довіряти Матіосу? звідкіля у чиновника шалені статки(навіть офіційно задекларовані)? заперечує отруєння Ющенка! на кожному кроці повторює що патріот, наче зомбує всіх, хто його чує…найголовніше , що його характеризує-це татуювання , яким він не оминув можливості похизуватись( сова), що твориться в голові військового прокурора, який робить тату на пів тіла…? нарцис? людина з подвійним дном?мабуть під силу розібратись тільки певним спеціалістам.., головне, який ефект його діяльності "на виході" ? говорить лаконічно , філософські, цитатами, стараючись нікого не зачепити…

 5. Матиос, засекреченный агент ФСБ РФ у тебя в голове, вместо мозгов. Ты подставил президента и сорвал возвращение моряков. Порядочный человек уже бы застрелился.

 6. что-то темнит матиос – обвинения предявили = значит нужно сажать а они как только пороха убрали "порозумилыся!" с ефремовыми

 7. Гражданин Украины может иметь несколько гражданств. Тут нет ничего противозаконного.

 8. Пусть проверит депутатов и коломойского, сколько там паспортов.

 9. Русскіє вже танкери в Україну за дешевими доларами присилають…
  І всі мовчать.

 10. Толя тепловизор опять пургу несет. Сколько можно держать этого у кормушки? На нем клейма негде ставить и опять всем очевидно , но роса то божья.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *