46 thoughts on “Half-Life 2 15 LAT PÓŹNIEJ

 1. Wiem ,że ten materiał jest już stary ale podobno wychodzi HL:Alyx Widziałem trailer i nawet na steam można zakupić wczesny dostęp tej gry

 2. Mówi się że dwójka jest idealna, jednak z perspektywy czasu wyraźnie widać wady. Przede wszystkim jak wcześniejsze FPSy do bólu liniowa. Można nie znać fabuły i cały czas iść do przodu. Do tego, co wnerwia czasem gdzieś w zakamarku, w cieniu schowana jest wajcha albo przełącznik i można latać w kółko jak głupi. Łamigłówki jak przejść dalej są bardzo proste. Kolejna sprawa to nierówny stopień trudności. Prąc do przodu na ogół jest bardzo łatwo. Trudne są miejsca z botami, ale filozofia walki z nimi opiera się na znalezieniu miejsca do lamienia, czyli miejsca w którym się schowamy i prujemy do debilnie łażącego jedną ścieżką bosa. Do tego totalnie głupi towarzysze z drużyny wyłażący wprost na strzała i ginący jak muchy. W zasadzie ich pomoc jest symboliczna i na ogół samemu trzeba wykończyć przeciwników. A przeciwnicy też nie są specjalnie inteligentni. Ale co tu wymagać od gry w której walczy się z komputerem. Ot, postrzelać, przejść i tyle. Następnym stopniem rozwoju komputerowej rozrywki stały się gry sieciowe. Gra z ludźmi przeciwko ludziom jest już wyzwaniem.

 3. Mój ojciec jak jeszcze grał na PC brał mnie zawsze na kolana i razem z nim pykałem w Half-Life'a, Cry-Sis'a albo Far-Cry'a 😀

 4. Ja to dziwny jestem ani Half-Life 2 mi się nie podobał ani Wiedzmin 3… nie lubie "przechajpowanych" gier ;/ Wole Mass Effect 1 a wszyscy wolą 2 tak samo assassins creed 1 bardziej mi sie podoba niz rozbudowana ale irytujaca 2. Dooma 3 przeszedłem z 5 razy… zas Half Life 2 jeden raz i to przez siłe.

 5. dawać half life 3. mam 30 lat opossing force to moja druga gra w zyciu po doom-ie ,gra z dziecinstwa, najlepsza fabula i mnóstwo tajemnic, dlatego powinna byc kontynuacja..jebac zyski z cs-a czy innych prostackich gier, dla gowniarzy co sie nie znaja na sztuce. zajebista gra podobnie jak dishonored. ja w ten swiat przedstawiony w halflife uwierzyłem i dlatego to najbardziej wciagajaca gra!!

 6. Half-Life 3 będzie rewolucyjne. Będzie to gra, która maksymalnie wykorzysta możliwości, jakie oferuje wirtualna rzeczywistość. Myślę, że przyczyni się ona do jeszcze szybszej popularyzacji tej technologii.

 7. Przechodziłem hl2 jakieś 5-6 razy zważając uwagę na to czy napewno odkryłem wszystko , czy nie pominąłem jakiegoś punktu, fabuły etc.

  Największym pytaniem było ,, Kim jest Gman , jaka broń skrywa się na pokładzie statku , jaki interes w tym wszystkim miał Gman."

  Czy jest kosmita? Czy on jest głową Combine… zbyt wiele pytań ,zbyt mało danych.

  Żyję resztkami nadziei ,że HL3 powstanie i wszystkie pytania i domysły zostaną rozwiane.

  Nie oczekuje mega rewolucji jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, grafikę etc. Gra będzie dla mnie piękna nawet na starym silniku ,najbardziej cenię te gra za fabułę i klimat.

  City 17 forever!

 8. Half Life 3 powstanie gdy VR wyewoluuje do tego wymarzonego poziomu,czyli totalna imersja. Wtedy my staniemy sie Gordonem Freemanem a w szpitalach psychiatrycznych przybędzie ludzi którzy uważają,że śledzi i obserwuje ich jakiś dziwny blady pan w garniturze z teczką w łapie 😀

 9. Warto nadmienić, że powstaje takie coś jak Project Borealis 😉 Zerknijcie na gameplay. Goście robią robotę i zapowiada się naprawdę lepiej pod względem fizyki niż w 2.

 10. Zagrałem pierwszy raz może dwa lata temu i wow, byłem pod mega wrażeniem, że gra z takim przebiegiem może zrobić na mnie takie wrażenie. Osobiście jest u mnie gdzieś wciśnięta między hirołsy trzy i Crasha Bandicoota. Niesamowite jest to, że nie grałem w HF w dzieciństwie, to jestem w stanie poczuć tą frajdę z zagrania w taką grę pierwszy raz.

 11. Ej TVGRYPL weźcie tego śmieszka Fakkottena i zróbcie film o tym że HL1 stał się memem podobnie jak jakiś czas temu GTA SA
  https://www.youtube.com/watch?v=pfuj38J43vw The Doner with Half-Life SFX
  https://www.youtube.com/watch?v=jWCzI31Jg6w Grzegorz Brzęczyszczykiewicz but with Half-Life SFX
  Dzięki temu CHYBA będziecie pierwsi z tym info na polskim YT

 12. Czy tylko ja miałem wyjebane w hl2 i grałem hl2dm klanówki i wszystko?
  to było coś
  rzucanie w przeciwników kiblami
  1tapowanie z revolverka podczas bh z prędkością 600vel+

 13. Ja zawsze twierdziłem ."nie wolfenstein nie doom nie duke nukem nie quake."To Half-Life jest najlepszym i najdoskonalszym FPS-em w historii."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *