Polski Weekend Gwiazd | 10-lecie League of LegendsJankos i Veggie staną na czele drużyn, które zmierzą się w szalonych konkurencjach! 🔥

Tryb 5v5 Nemesis, pojedynki 1v1, URF, potyczki w Ultimate Bravery oraz esportowe spotkanie 5v5 z wybranymi przez Was postaciami to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy podczas tego weekendu. Bądźcie z nami i bawcie się dobrze! 🥳

Transmisja także w TV na Polsat Games. 🎮

#leagueoflegends #TeamJankos #TeamVeggie

Nguồn: https://protectworkingfamilies.com/

Xem thêm bài viết khác: https://protectworkingfamilies.com/category/game/

24 thoughts on “Polski Weekend Gwiazd | 10-lecie League of Legends

  1. Prowadzący bardzo słabo. Widać nieprzygotowanie, szczególnie przy wywiadach – gdzie na prędce wymyślane pytania zaczynają gubić jakikolwiek sens… Już dawno się przerzuciłem na ogląanie angielskich relacji – widać tutaj nic się nie zmieniło. Stworzyli kółko wzajemnej adoracji i są głusi na sugestie.

    Bardzo dobrze, że goście stanęli na wysokości zadania. Mimo, że często już nie mogłem wytrzymać słuchając prowadzących, to zaraz jakiś tekst Jankosa czy wygłup Veggiego ratował sytuację. Dzięki zaproszonym gościom miałem niemały ubaw! Dzięki!

    I jeszcze dodatkowo pomysł świetny na event – wykonanie już gorzej… Nie wiem ile kosztuje wynajęcie studia, kompów i ekipy, ale widać nie starczyło już na kalambury i musiały się odbyć na kartkach… Strasznie żałośnie to wyglądało.

  2. Jeden rudy zjeb, drugi jakis ulany a trzeci włosy na niebiesko, nie ma juz w tym kraju normalnych ludzi ? Tylko jakies zjeby ktorzy walą konia do zdjęcia Lux po nocach ?

  3. Próbowałem to oglądać ale nie dam rady. Wiem że komentatorzy się starają ale oglądam zawsze rozgrywki po angielsku, a w naszym rodzimym języku bolą mnie uszy.

  4. Kalambury świetne, jak Jankos wbiegł zaśmiałem mocno, a potem jeszcze raz, ale faktycznie jakoś dziwnie im te punkty zabierali i rozdawali 800 do 850, zabiera po 200 i nagle Veggie nadal ma 800 what?, już pomijam powtórki. Coś było nie tak z punktami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *