Jak powstawał Half-Life? – Retro ExPorównuj ceny gier na ceneo.pl:

Mija dziesięć lat odkąd firma Valve ogłosiła “zaginione” Half-Life 2: Episode 3. Być może nigdy nie dowiemy się jak ostatecznie skończyły się losy doktora Freemana. Możemy za to zbadać jak się zaczęły! Przedstawiamy krótki reportaż na temat powstawania rewolucyjnej pierwszej odsłony gry. Żeby odnaleźć najciekawsze detale przeczesaliśmy dziesiątki źródeł w tym nieistniejące już strony www. Efektem jest powyższy materiał! Miłego oglądania.


Po więcej recenzji, wywiadów i rozpakowań zapraszamy na
Odwiedź również nasze nowe forum pod
Dołącz do nas na facebooku:
Śledź nas na Twitterze:

Nguồn: https://protectworkingfamilies.com/

Xem thêm bài viết khác: https://protectworkingfamilies.com/category/game/

26 thoughts on “Jak powstawał Half-Life? – Retro Ex

 1. Moja teoria odnośnie G-mana
  Prubował on przekonać nałkowców do odwołania eksperymentu
  Gdy mu się nie powiodło zaczoł pracować w pleneże prubując powiązać w spujną całość grupy rebeliantów
  Jego uwagę zwracają dwie kobiety
  Całkowicie zmieszane,zszokowane etc.
  Jeszcze jednym odstępstwem od normy był ubiur tych kobiet jedna wyglądała jak żywcem wyjęta z poprzedniego wieku a druga miała na sobie (zupełnie nowy) kombinezon z dziwnym logo
  Rozmawia z nimi (lekko na migi) i dowiaduje się z kąd przyszły (kierunek nic więcej) i udaje się w stronę (jak mu się zdawało) od dawna opuszczonej i nie działającej placówki badawczej firmy aparature sciens z nadzieją na nic więcej jak trochę zasobów i garstka ludzi.
  Okazuje się że to co tam znalazł przeszło jego najśmielsze oczekiwania…..

 2. Nigdy w to nie gralem, a chcialbym zagrac teraz. Moja pierwsza stycznosc z HL byla za dzieciaka, gdy bylem u kumpla. Wtedy jeszcze nie mialem komputera i znalem tylko to, co zobaczylem u niego. Pamietam jak przez mgle, gdy gral w ta gre. Zapewne nigdy nie bedzie mi dane w nia zagrac, a szkoda.

 3. arhn.eu dopiero odkryłem twój kanał na YouTube i dzięki ci wielkie! Dzięki za tak profesjonalne podejście do gier. A sam Half Life to Meisterstück do dziś.

 4. Mam wszystkie części/epizody hl. Pierwsza część tak mocno na mnie wpłynęła że jak tylko odpalało się intro to już miałem ciary 🙂 . kolejna odsłona hl rozyebała mnie pod wwzględem fizyki, grafiki, i nowych możliwości takich jak używanie pojazdów dźwigów gdzie można było usuwać przeciwników za pomocą kontenerów .. to był łogień!! 😀 … aha no i broń grawitacyjna mózg rozyebany!!

 5. Ach ,twórcze lata dziewięćdziesiąte !!!!!Masakra ,jeden program napędzał drugi,projektanci prześcigali się w innowacjach.Kolejny dowód na powiedzenie ;chcesz osiągnąć sukces,opuść firmę Microsoft

 6. Nie no materiał cudeńko, dzięki wielkie za te 18 wspaniałych minut, mimo, że nigdy nie grałem w pierwszą część, to po takim opisie z chęcią bym kiedyś zagrał, gdybym znalazł czas. A nawet jeśli nie, to jestem zadowolony, że ktoś przybliżył mi historię tej ponadczasowej gry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *